ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY – POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej “Sprzątanie Świata 2019”.

W tym roku konkurs polega na zebraniu przez uczniów w szkole starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych (bez baterii). Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Akcja trwa tylko do 15 listopada 2019!!!

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

a) Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych Sodexo.

b) Każda szkoła za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzyma nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.

c) Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach Sodexo itp.) do wyboru przez szkołę.

Organizator akcji: p. Agata Pajer.

Akcja trwa tylko do 15 listopada 2019!!!