Ale w koło jest wesoło! Niech żyje bal! Bo do tanga trzeba dwojga! Pani Asia i pan Łukasz stworzyli taką atmosferę na naszym tegorocznym Balu Przebierańców, że nikt się nie nudził! W pięknie przystrojonej sali pojawiły się m.in.: księżniczki i  pszczółki, Czarodziejka, kierowca rajdowy, Harry Potter, Stormtrooper i wiele innych postaci.

Pani Asia jako Clown wprowadziła już od pierwszych minut balu wesoły nastrój. Gdy uśmiechała się do dzieci – one odwzajemniały się równie serdecznym, szerokim uśmiechem. A co takiego wydarzyło się na naszym styczniowym balu?
Przy dźwiękach znanych dzieciom przebojów zarówno dziewczynki, jak i chłopcy tańczyli różne układy. W światłach kolorowych lamo disco bajkowe stroje nabierały magicznych kolorów. Podczas zabawy odbyły się różne konkursy przygotowane przez pana Łukasza. A gdy przyszedł czas sprawdzić, jak poradzą sobie uczestnicy balu w konkurencji przejścia pod piankową belką żadnej księżniczce nie spadła korona nawet wtedy, gdy poprzeczka była prawie tuż nad parkietem. Jak widać lekcje wf-u z panią Asią na pewno pomogły w tej konkurencji- wszyscy są bardzo dobrze wygimnastykowani!

Nad całością zabawy czuwał naturalnie Tomasz nasz Policjant i jego kolega Strażak Michał :-). Wspólnie z dziećmi bawiły się też Myszki Minnie (pani Basia i pani Magda). Krótkie przerwy wykorzystywane były na poczęstunek i pogawędki. Tegoroczny Bal Przebierańców zakończył się Tombolą- każdy uczestnik wylosował małą nagrodę.
To była naprawdę suuuuuuper zabawa!