W dniu 3 września o godz.10.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość inauguracji roku szkolnego 2018/2019. Po odśpiewaniu Hymnu Polski pani Dyrektor Maria Karbowiak powitała wszystkich zebranych: uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli. Do uczniów klas I-IV skierowała życzenia powodzenia w nauce oraz osiąganiu sukcesów w szkole, którą nazwała ich „drugim, trochę większym domem”.

Drodzy uczniowie! Niechaj zdobywanie wiedzy będzie fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też odnajdywaniem siebie, rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań. Nasza szkoła stworzy Wam bezpieczne i przyjazne miejsce. Tutaj nawiążecie przyjaźnie, a Wasze sukcesy staną się dla Waszych Rodziców powodem do dumy. Powodzenia!