DYREKCJA

DYREKTOR SZKOŁY

Stanowisko Dyrektora Niepublicznej Szkoły Podstawowej LEGATO pełni mgr Maria Karbowiak. Nauczyciel dyplomowany z 22-letnim stażem.

„Jestem nauczycielem z powołania. Z pasją podchodzę do wyzwań współczesnej edukacji. Pragnę tworzyć szkołę przyszłości – przestrzeń do harmonijnego rozwoju, zdobywania wiedzy, kształtowania umiejętności oraz odkrywania talentów i pielęgnowania przyjaźni. Miejsca, gdzie każde dziecko czuje się ważne i akceptowane”.

Absolwentka wyższych studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim, specjalność: Pedagogika rewalidacyjna. Ukończone studia podyplomowe, kursy kwalifikacyjne, certyfikaty:

• Zarządzanie placówkami oświatowymi i pomocy społecznej
  • Edukacja i terapia osób z autystycznego spektrum zaburzeń
  • Surdopedagogika
  • Tyflopedagogika
  • Kurs III stopniowy Stosowana Analiza Zachowania w pracy terapeutycznej z osobami ze spektrum autyzmu
  • Terapia ręki dzieci i młodzieży
  • Trening umiejętności społecznych (TUS)
  • Liczne szkolenia i warsztaty metodyczne

DYREKTOR ds. PEDAGOGICZNYCH

Stanowisko Dyrektora ds. pedagogicznych Niepublicznej Szkoły Podstawowej LEGATO  zajmuje mgr Krystyna Pietkiewicz.
Nauczyciel dyplomowany z 35-letnim stażem. Absolwentka wyższych studiów magisterskich na Uniwersytecie Szczecińskim, specjalność: Matematyka.

Ukończone studia podyplomowe i kurs kwalifikacyjny:

• Oligofrenopedagogika
  • Trening umiejętności społecznych (TUS)
  • Liczne szkolenia i warsztaty metodyczne

DYŻUR DYREKCJI

Dyżur Dyrektora po wcześniejszym umówieniu telefonicznym przez sekretariat tel. 91-4693635.