Krzysztof Ryniec został laureatem XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Alfik Matematyczny. Krzyś zajął I miejsce w województwie zachodniopomorskim i jednocześnie 7 miejsce w kraju. Krzysztof jest uczniem klasy trzeciej, lubi szachy i gry logiczne. Podczas rozwiązywania zadań jest w swoim żywiole, potrafi się bardzo dobrze skoncentrować i precyzyjnie krok po kroku rozwiązywać nawet najtrudniejsze zagadki matematyczne.

Swoje umiejętności matematyczne rozwija nie tylko na lekcjach ale również podczas zajęć dodatkowych Koła matematycznego oraz zajęć Dziecięcej matematyki. Gratulujemy Krzysiowi, nauczycielom i Rodzicom- ich wspólna praca potwierdziła matematyczny talent ucznia naszej szkoły.

Pani Dyrektor Marii Karbowiak pogratulowała Krzysiowi sukcesu oraz wręczyła mu grę planszową. Organizator konkursu Łowcy Talentów Jersz również uhonorował chłopca DYPLOMEM LAUREATA oraz nagrodą.  Konkurs odbył się 21 listopada 2018 r.
GRATULUJEMY jeszcze raz!