Nasi uczniowie czekają już na początku tygodnia, aby piątek szybko nadszedł. A dlaczego? Bo w każdy piątek po lekcjach wyjeżdżamy szkolnym busikiem do Parku Trampolin. Na początku zajęć zawsze się rozgrzewamy, a gdy tylko pan Instruktor daje znak, że jest już czas wolny – to wtedy zaczyna się praaaaaawdziwa zabawa.

Teren Fun Jump jest tak duży, że wszyscy znajdą dla siebie odpowiednie atrakcje: można budować konstrukcje z gąbkowych klocków,  trenować wsady i rzuty piłką do kosza, grać w zbijaka na trampolinach. W strefie akrobacji nigdy nie brakuje dzieci ćwiczących wysokie podskoki i salta. Jest jeszcze boisko pozwalające grać w zbijaka na trampolinach. Walka na piłki z jednoczesnym skakaniem to frajda i rywalizacja w jednym!

Po takiej aktywności fizycznej każdy uczeń LEGATO wraca uśmiechnięty do domu na weekend, aby w poniedziałek o 8.30 być z powrotem punktualnie w szkole.