SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Rok szkolny 2019/2020

PAŹDZIERNIK 2019

  • Konkurs ekologiczny „Zbieramy odpady” I miejsce Weronika  Hoppek  kl. 2a i Oliwia Hoppek kl. 0 
  • Konkurs plastyczny „Portret nauczyciela” I miejsce- ex aequo Małgorzata Trytek kl. 4a i Zuzanna Falba kl. 2a, II miejsce – ex aequo Florian Majewicz kl. 1a i Hanna Frączkowska kl. 5a, III miejsce – ex aequo Wiktor Litarowicz kl. 2a i Karina Panfil kl. 3a
  • Konkurs plastyczny „HALLOWDYNIOWY” I miejsce – Hanna Frączkowska kl. 5a , II miejsce – Ruben Duda kl. 1a, III miejsce – Karolina Brończyk kl. 4a. Wyróżnienia: Lena Depa kl.1a, Krzysztof  Ryniec kl. 4a, Tymoteusz Stolarski kl. 0.

LISTOPAD 2019

  • I miejsce klasy 0 w III Festiwalu Niepodległości (nagroda za wyjątkową muzykalność i ciekawą aranżację utworu patriotycznego) – konkurs zorganizowany w Centrum Kształcenia Sportowego ul. Rydla 49
  • Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej I miejsce – Zuzanna Łata kl. 5a, II miejsce – Mateusz Wąchała kl. 5a, III miejsce – Laura Reinecke. Wyróżnienia: Agata Cieślik kl. 2a, Wiktor Litarowicz kl. 2a, Krzysztof Ryniec kl. 4a
  • Szkolny Konkurs Mistrz Wiedzy o Polsce kl. I-III: ex aequo I miejsce Aleksandra Ozygała kl. 3a i Leon Depa kl. 3a,
  • Szkolny Konkurs Mistrz Wiedzy o Polsce kl. IV-V: ex aequo I miejsce Krzysztof Ryniec kl. 4a,  Zuzanna Łata kl. 5a, Oliwia Zabłocka kl. 5a 
  • I miejsce  3 uczniów  z kl. 1a  (Laura Reinecke, Ruben Duda, Lena Depa) w Ogólnopolskim Konkursie Instytutu Goethe w Warszawie pt.”Koch mir was!” (Projekt Deutsch PLUS)

 

Rok szkolny 2018/2019

PAŹDZIERNIK 2018

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat”
  • Konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej „Foto – zgadnij to to?” – I miejsce Oliwia Zabłocka kl. 4a

LISTOPAD 2018

  • Szkolny konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” – I miejsce Zuzanna Falba kl. 1a
  • Szkolny konkurs plastyczny „Jak namalować Niepodległość?” – I miejsce Karolina Brończyk kl. 3a
  • Szkolny konkurs wiedzy „Quiz o Polsce” – I miejsce Karina Panfil kl. 2a
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY 2018 edycja XXIV – I miejsce w województwie Zachodniopomorskim Krzysztof Ryniec kl. 3a,   7 miejsce w kraju (nagroda: tygodniowy pobyt w Wakacyjnym Obozie Talentów w Serpelicach)
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne lampiony” – I miejsce Agata Cieślik kl. 1a, II miejsce Leon Depa kl. 2a, III miejsce Karolina Brończyk kl. 3a

GRUDZIEŃ 2018

  • Szkolny konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” – I miejsce ex aequo Zuzanna Falba kl. 1a, Agata Cieślik kl. 1a, Karolina Brończyk kl. 3a
  • Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Konkurs na komiks”

MARZEC 2019

  • Szkolny konkurs plastyczny „Pierwsze oznaki wiosny ” – I miejsce Zuzanna Falba kl. 1a, II miejsce Vanessa Siroczyńska kl. 2a, III miejsce Leon Depa kl. 2, wyróżnienia dla: Wiktoria, Karoliny i Kariny
  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny edycja XVIII zorganizowany przez SP 54 – Puchar Mistrzów Ortografii klas 2 i 3 zdobył zespół uczniów z naszej szkoły, a w konkurencji indywidualnej zajęli: w klasach 2 – II miejsce Leon Depa, III miejsce Aleksandra Ozygała, w klasach 3- I miejsce Krzysztof Ryniec 
  • Szkolny Konkurs recytatorski w języku angielskim „Poetry out loud” – I miejsce Nela Wesołowska kl. 2a, II miejsce Agatka Cieślik, III miejsce Miłosz Marciniak, wyróżnienia dla Wiktora i Zuzi
  • Międzynarodowy  Konkurs „Kangur Matematyczny” – LAUREAT wynik bardzo dobry uzyskał Krzysztof Ryniec uczeń kl. 3a

KWIECIEŃ 2019

  • Szkolny Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka” – I miejsce Igor kl. 1a, II miejsce Hania Frączkowska kl. 4a, III miejsce Weronika Hoppek kl. 1a, wyróżnienia dla Agatki i Oli
  • Ogólnopolskie Olimpiady z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego
    I miejsce w Polsce klasy I – Małgorzata Biwan kl. 1a (język angielski)
    III miejsce w Polsce klasy I – Agata Cieślik kl. 1a (język angielski)
    IV miejsce w Polsce klasy I – Agata Cieślik kl. 1a (matematyka)
    V miejsce w Polsce klasy I – Oskar Augustyn kl. 1a (matematyka)
    VI miejsce w Polsce klasy III – Krzysztof Ryniec kl. 3a (matematyka)

MAJ 2019

  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja kochana Mama, mój kochany Tata” – I miejsce  Karolina Brończyk kl. 3a orz Agata Cieślik kl. 1a, II miejsce Karol Narożański kl. 4a, III miejsce Wiktor Busz kl. 2a
  • Międzyszkolny Konkurs „Piramida zdrowia” XVI edycja zorganizowany w SP Nr 1 w Szczecinie – III miejsce dla zespołu z kl. 4a Hanna Frączkowska i Wiktoria Szuringer
  • Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”  – tytuł Mistrza uzyskał Krzysztof Ryniec kl. 31, tytuły Wicemistrzów uzyskali: w klasie pierwszej Mikołaj Muras, w klasie drugiej Aleksandra Ozygała, w klasie trzeciej Karolina Brończyk, w klasie czwartej Oliwia Zabłocka

CZERWIEC 2019

  • Archidiecezjalny Konkurs Biblijny Ewanglelia św. Mateusza (SP Mieszkowice) – III miejsce Krzysztof Ryniec kl. 3a
  • XVI Międzyszkolny Konkurs Biblijny – XI miejsce Krzysztof Ryniec kl. 3a
  • Konkurs Piosenki Niemieckiej „Singt mit!” patronat Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Instytutu Goethe w Warszawie – III miejsce dla zespołu w składzie: Ola Ozygała, Nela Wesołowska i Agata Cieślik oraz wyróżnienie w kategorii piosenka solowa dla Krzysztofa  Ryńca kl. 3a.