SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

 

Rok szkolny 2018/2019

PAŹDZIERNIK 2018

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat”
  • Konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej „Foto – zgadnij to to?” – I miejsce Oliwia Zabłocka kl. 4a

LISTOPAD 2018

  • Szkolny konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” – I miejsce Zuzanna Falba kl. 1a
  • Szkolny konkurs plastyczny „Jak namalować Niepodległość?” – I miejsce Karolina Brończyk kl. 3a
  • Szkolny konkurs wiedzy „Quiz o Polsce” – I miejsce Karina Panfil kl. 2a
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY 2018 edycja XXIV – I miejsce w województwie Zachodniopomorskim Krzysztof Ryniec kl. 3a,   7 miejsce w kraju (nagroda: tygodniowy pobyt w Wakacyjnym Obozie Talentów w Serpelicach)
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne lampiony” – I miejsce Agata Cieślik kl. 1a, II miejsce Leon Depa kl. 2a, III miejsce Karolina Brończyk kl. 3a

GRUDZIEŃ 2018

  • Szkolny konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” – I miejsce ex aequo Zuzanna Falba kl. 1a, Agata Cieślik kl. 1a, Karolina Brończyk kl. 3a
  • Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Konkurs na komiks”

MARZEC 2019

  • Szkolny konkurs fotograficzny „Pierwsze oznaki wiosny” – I miejsce Zuzanna Falba kl. 1a, II miejsce Vanessa Siroczyńska kl. 2a, III miejsce Leon depa kl. 2a;  wyróznienia dla: Karolina Brończyk kl. 3a, Witkor Busz kl. 2a, Karina Panfil kl. 2a.
  • Szkolny konkurs recytatorski w języku angielskim „Poetry out loud”- I miejsce Nela Wesołowska kl. 2a, II miejsce Agatka Wesołowska, III miejsce Miłosz Marciniak kl. 3a ; wyróżnienia dla: Wiktor Busz kl. 2a, Zuzia Falba kl. 1a.

KWIECIEŃ 2019

  • I miejsce  w  XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 54 w Szczecinie, i Puchar Mistrzów Ortografii klas II i III,  zdobyła nasza szkolna reprezentacja uczniów w składzie:  Karolina Brończyk, Aleksandra Ozygała, Leon Depa i Krzysztof Ryniec) 
  • II miejsce dla Leona Depy  w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł „Mistrza ortografii klas drugich zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 54 
  • III miejsce dla Aleksandry Ozygały w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł „Mistrza ortografii klas drugich zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 54 
  • I miejsce dla Krzysztofa Ryńca w XVIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł „Mistrza ortografii klas trzecich” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 54