W środę 29 maja obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty. Rodzice naszych uczniów tłumnie przybyli na uroczystość przygotowaną przez dzieci z klas I-IV. „Rodzina o skarb” taki tytuł nosił spektakl składający się z kilku części. Obejrzeliśmy m.in.występ dziewczynek z zespołu tanecznego, które zatańczyły do piosenki „Być kobietą, być kobietą”, usłyszeliśmy piosenkę ” Family Day” w języku angielskim w wykonaniu klasy 1. Mieliśmy możliwość obejrzenia pięknego Teatru cieni przygotowanego przez uczniów klasy pierwszej wraz z ich panią wychowawczynią p. Karoliną Begol.

Wzruszeń nie zabrakło również podczas występów uczniów grających na pianinie: Miłosza, Karoliny wraz Olą oraz Neli (uczniowie nasi uczą się gry na pianinie pod kierunkiem pani Aliny Jasińskiej). Rodzice z uśmiechem na twarzach słuchali wierszy, piosenek ( np. „Sto lat” zagrane na rurkach bum- bum, urocze wykonanie piosenki „Moja Mama”) oraz życzeń , które płynęły prosto z serduszek  ich Dzieci. 

Piękne słowa życzeń dla Rodziców przekazała również pani Dyrektor mgr Maria Karbowiak : „Są dwie rzeczy, które możemy dać naszym Dzieciom: pierwsza to korzenie, druga to skrzydła”.

Po obejrzeniu występów dzieci rozpoczęła się druga część tego miłego popołudnia. W klasach czekał na Gości słodki poczęstunek oraz prezenty. Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie i ich Rodziny dobrze czują się w naszej szkole, a dzieci chętnie również po lekcjach czują się w szkole jak w domu.