• “LATO W LEGATO” W okresie wakacyjnym w naszej szkole odbywają się w dniach 24-29 czerwca Półkolonie dla uczniów klas II-V oraz Dni adaptacyjne dla uczniów “zerówki” i klasy pierwszej.
    Codziennie od poniedziałku do piątku spotykamy się w szkole w godzinach 8.00-15.30.
    Na dzieci czeka wiele atrakcji m.in. : wyjście do kina, do muzeum, wycieczka do stadniny koni, zajęcia Sensoplastyka® , wyjazd  do Parku Trampolin Fun Jump, zajęcia Eko kuchni, zajęcia taneczne Zumba Kids oraz gry i zabawy integracyjne.
    Relację z poszczególnych dni mogą Państwo zobaczyć na naszym FB.
  • UDANYCH WAKACJI! Życzymy uczniom i ich Rodzinom dobrego zdrowia i niczym niezmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.
    Do zobaczenia 2 września w szkole wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.