Jak miło jest dostać kartkę walentynkową!  Nasza skrzynka POCZTY WALENTYNKOWEJ była pełna pięknych, kolorowych kartek z rysunkami i życzeniami dla uczniów i nauczycieli. Nie tylko poczta, ale również lizaki, balony w kształcie serduszek, pyszne babeczki i wiele innych miłych niespodzianek czekało 14 lutego na uczniów.

W Walentynki królował w naszej szkole tylko jeden kolor – ognista czerwień. Tego dnia zapanował specjalny dress code – wszyscy, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele,  założyli ubrania w kolorze czerwonym. Dopuszczalny był także róż i jego odcienie. Walentynkowe kolory gościły nie tylko na ubraniach uczniów, szkolny korytarz i sale zostały również udekorowane w barwach zarezerwowanych dla tego dnia.

Miło było usłyszeć  lub przeczytać od kogoś kartkę ze zdaniem “Lubię cię, I like you lub Ich mag dich”. Niechaj te słowa częściej będą przez nas wypowiadane!