W dniach 10, 17, 24 października 2018 r. w naszej szkole odbędą się warsztaty żywieniowe “Zdrowo jemy – zdrowo żyjemy”, które poprowadzi dietetyk pani mgr n. med. Hanna Juchniewicz.

Celem zajęć jest propagowanie zdrowego żywienia oraz zapobieganie nadwadze i otyłości wśród dzieci z terenu województwa zachodniopomorskiego. Działania te realizowane są przy udziale Wydziału Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Klubu Sportowego Dobra Marina oraz Poradni dietetycznej i medycyny sportowej Just Health.

10 października (środa)- Warsztaty edukacyjne dla dzieci

• Grupa pierwsza – uczniowie klasy I i II, w godzinach 14.20-15.05
    „O tym skąd superbohaterowie czerpią swoje moce i dlaczego księżniczki są takie piękne?”
  • Grupa druga – uczniowie klasy III i IV, w godzinach 15.15-16.00 „Dlaczego idol jest moim idolem i w jaki sposób nim się stać?”.

17 października (środa) – Warsztaty kulinarne dla dzieci

• Grupa pierwsza – uczniowie klasy I i II, w godzinach 14.20-15.05
  • Grupa druga – uczniowie klasy III i IV, w godzinach 15.15-16.00

Prosimy wyposażyć dzieci w: nożyk, deseczkę, fartuszek, szklankę, małą miseczkę, talerzyk, łyżeczkę oraz przekazać pani Karolinie Begol informację o alergiach pokarmowych dzieci.

24 października  (środa) -Warsztaty edukacyjno – kulinarne dla Rodziców

• Godzina 16.00-17.00 (salka gimnastyczna)
    „O tym jak zapewnić sobie łatwiejsze wychowanie dziecka, a jednocześnie co sprawi, że moje dziecko będzie zdrowe, będzie słuchało nauczycieli i rodziców oraz będzie potrafiło skupić się nad swoim zadaniem”.

Prosimy o wcześniejsze przekazanie p. Karolinie Begol informacji o alergiach pokarmowych dzieci.