W niedzielę 12 stycznia zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie klasy 5a zostali po raz pierwszy Wolontariuszami i kwestowali kilka godzin na ulicach Prawobrzeża. Młodych Wolontariuszy wsparli ich Rodzice i Rodzeństwo. Wspólnie zebraliśmy ogromną kwotę: 9.299,775 zł, datki w Euro, koronach duńskich, szwedzkich i norweskich, dolary, złoty łańcuszek oraz złotą bransoletkę. Brawo MY!

Darczyńcy, których spotykaliśmy podczas kwestowania byli bardzo szczodrzy – dziękujemy wszystkim Ludziom Wielkiego Serca za każdy grosik i każdy uśmiech. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest dla DZIECIĘCEJ MEDYCYNY ZABIEGOWEJ.  Już za kilkanaście dni p. Jurek Owsiak poinformuje, jaką kwotę WOŚP zebrała w tym roku.
Dla nas wszystkich było to ogromne przeżycie i na pewno w przyszłym roku stworzymy jeszcze większą drużynę Wolontariuszy. Pomaganie ma MOC!