Nasi najmłodsi uczniowie z zeróweczki świetnie bawili się na Balu Przebierańców. Jak pokazują zdjęcia, ich stroje były bardzo przemyślane i perfekcyjnie dopasowane do każdej osoby. Bliźniacy Adaś i Robert byli Farmerami, Manuela i Sara Królowymi, Hania Elzą, Marcel Minionkiem, Asia M. wesołym Pikachu, Asia L. hiszpańską tancerką, Kuba pięknym żółtym Ptakiem, Konstany Super Mario. A jakie stroje ubrały pani Patrycja i pani Andżelika?

Wszyscy świetnie bawili się podczas Balu. Pani Asia przygotowała różnorodne konkursy zręcznościowe. Był też czas na zdjęcia w foto budce, wykonanej przez wychowawczynię kl. 0a panią Patrycję Woźniak oraz poznanie zasad wykonania własnoręcznych zwierzątek z balonów. Tę atrakcję przygotowała dla dzieci pani Andżelika – nasz kreatywny wychowawca świetlicy.