Każdego dnia coś nowego dzieje się w naszej szkole. Nasi uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również uczestniczą w różnych zajęciach dodatkowych, kołach zainteresowań, biorą udział w konkursach, rozwijają swoje talenty i zdolności np. matematyczne, artystyczne, językowe. Chętnie dzielą się opowieściami o zainteresowaniach, kreatywnie spędzają czas w świetlicy.

Tutaj każdy każdego zna. Czasem więc trudno jest naszym podopiecznym rozstać się z sobą, gdy nadchodzi weekend… Na szczęście pani Renia czeka już od 7.00 w poniedziałki na Igora, Zuzię, Dawida, Amelię, Asię i …. wszystkich pozostałych uśmiechniętych od rana uczniów szkoły LEGATO.


Poniżej krótka fotorelacja ze stycznia i lutego br. – więcej ciekawych filmików oraz zdjęć z życia szkoły zamieszczamy na bieżąco na naszym szkolnym Facebook-u. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia 🙂