Z okazji Dnia Dziecka w środę 1 czerwca odbędzie się w naszej szkole Impreza sportowo rekreacyjna pod hasłem: „Czy na dworze czy w LEGATO sport jest z nami na bogato”.

W tym dniu nie ma lekcji, świetlica pracuje w godz. 7.00-17.00.

O godzinie 9:00 nastąpi zbiorowe wyjście ze szkoły wszystkich klas pod opieką wychowawcy na boisko piłki nożnej Komin Arena przy ulicy Dąbskiej 36.
Uczniowie muszą mieć ze sobą strój sportowy odpowiednio dostosowany do pogody (dres, krótkie spodenki, T-shirt, obuwie sportowe, czapka z daszkiem). Polecamy zabrać również matę piknikową/kocyk oraz spray na owady i krem z filtrami UV na słońce.

Na początku naszej imprezy każda klasa zaprezentuje wykonany przez siebie sztandar. Następnie wszyscy uczniowie będą uczestniczyć w rozgrzewce oraz różnorodnych konkurencjach sportowych na wyznaczonych stacjach. Po zakończeniu zawodów nastąpi krótkie podsumowanie, wręczenie nagród i przejście klas do strefy piknikowej, która znajduje na drugiej połowie boiska.
Uczniowie zabierają w tym dniu własny pożywny, zdrowy posiłek piknikowy oraz napoje. Nie zabieramy słodyczy, chipsów, napojów gazowanych i słodkich

Powrót do szkoły ok. godz. 13.30. Uczniowie klas 4-7 rozchodzą się do domu, uczniowie klas 0-3 mogą w razie potrzeby skorzystać z opieki świetlicowej.
Zapraszamy do wspólnej dobrej zabawy!