DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej to święto nauczycieli i pracowników szkoły. W tym dniu 12 uczniów klasy 1a złożyło ślubowanie. „Uczniem być-to ważna sprawa i otwierać wiedzy drzwi. Uczyć się, by świat poznawać ślubujemy dziś!”. W obecności Grona Pedagogicznego, Rodziców, starszych kolegów oraz koleżanek rzetelnie ślubowali wypełniać obowiązki ucznia. “Uczymy się pisać, czytać, wiedzę jak motyle chwytać. Wszyscy gramy i śpiewamy, bo najlepszą klasę mamy.”
Podczas uroczystości uczniowie kl. 1-3 przedstawili program artystyczny, w którym wzorowo zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Uczniowie klas 4-8 przygotowali Kawiarenkę i koncert dla nauczycieli. Usłyszeliśmy utwory na gitarę, pianino, skrzypce, piękne piosenki w wykonaniu zespołu wokalnego oraz duetów. Rozbawili wszystkich również wesołymi skeczami z życia szkoły. To był uroczysty dzień dla nas wszystkich. Dziękujemy.