W sobotę 7 marca br. gościliśmy kandydatów do naszej szkoły wraz z ich Rodzicami. Dzieci miały możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych aktywnościach np. kodowaniu na dywanie i zabawie z ozobotami, eksperymentowaniu w sali naukowej,  zajęciach w języku angielskim i niemieckim, warsztatach kulinarnych, zajęciach ruchowo-tanecznych lub grach w sali gier. 

Uczniowie klas 4 i 5 przygotowali  bajkowy spektakl słowno-muzyczny pt. “Mozart znajduje melodię”. Przybyli Goście nagrodzili małych aktorów gromkimi brawami.

Po zakończonym przedstawieniu,  pani Dyrektor Szkoły Maria Karbowiak przestawiła ofertę edukacyjną na rok szkolny 2020/2021 ośmioletniej Niepublicznej Szkoły Podstawowej LEGATO oraz odpowiadała na pytania Rodziców. W tym czasie dzieci pod opieką nauczycieli uczestniczyły w ciekawych zajęciach na poszczególnych stacjach w salach lekcyjnych.

Sobota była wesołym, kolorowym dniem w naszej szkole. Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie naszej placówki i już teraz mówimy do zobaczenia wkrótce w naszej szkole!