W sobotę 2 marca 2024 odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły pod hasłem „W Legato rozwijamy talenty, wspieramy pasje”.
Nasi mali goście oraz ich Rodzice zostali powitani przez p. Dyrektor Marię Karbowiak oraz p. Dyrektor Krystynę Pietkiewicz. Pani Dyrektor Karbowiak przedstawiła ofertę edukacyjną  na przyszyły rok szkolny 2024/2025 oraz zapoznała rodziców z naszymi obiektami szkolnymi (część LEGATO 1,2 oraz 3).

Nasi goście obejrzeli przedstawienie pt. „Baśniowy amabras” w wykonaniu kl. 5a. Usłyszeli również piękne piosenki przygotowane przez zespół wokalny w przygotowaniu pani Moniki Momot.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach na trzech stacjach: muzycznej połączonej z Joga kids, w zajęciach prowadzonych w języku angielskim, zabawach z robotami i ozobotami oraz w językowej Eko-kuchni, gdzie dzieci przygotowały samodzielnie owocowe zwierzątka, poznając nazwy owoców w języku angielskim i niemieckim.
Dzieci mogły uczestniczyć również w zajęciach informatycznych lub wykonując eksperymenty. Rodzice mieli sposobność, by porozmawiać z nauczycielami w kawiarence a nawet niektórzy wspólnie uczestniczyli w zajęciach ze swoimi dziećmi.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

GALERIA NEXTGEN

EDYTUJUSUŃ