Tego dnia w naszej szkole odwróciły się role: to dzieci odpytywały swoich kolegów i koleżanki, nauczycieli  oraz inne osoby dorosłe ze znajomości tabliczki mnożenia i przyznawały im certyfikaty jej znajomości. Uczniowie oraz grono pedagogiczne mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawny, niebanalny sposób – w czasie krótkich egzaminów. Czy dobrze się bawiliśmy? Ba! Opanowanie tabliczki mnożenia to dla uczniów zwykle ciężka sztuka. Podczas Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia zamieniliśmy tę mozolną pracę w świetną zabawę, dzięki której tabliczka sama wchodzi do głowy. Czy trzeba lepszej zachęty?

mgr Aleksandra Mendryk

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z tego wspaniałego świętowania! Proszę kliknąć na poniższą nazwę:

IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA