“Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia”

Zachęcam Rodziców do zarejestrowania się na bezpłatną Konferencję online dla Rodziców.

Od 2 do 7 grudnia, każdego dnia zarejestrowane osoby otrzymają e-mail z linkiem do wystąpień poszczególnych prelegentów – trzy różne rozmowy dostępne będą bezpłatnie do obejrzenia przez 24 godziny.

Wśród 15 prelengentów  profesjonalistów (psychologów, trenerów komunikacji, mediatorów, autorów książek i blogów) opowiadających o tym, jak być wsparciem dla dzieci i siebie, zbliżać się do potrzeb i szczęścia w rodzicielskiej codzienności usłyszą Państwo m.in.: Małgorzatę Musierowicz,  Piotra Romanowskiego, Katarzynę Gałązkę, Monike Wrzosek, Ulę Malko.

Dla kogo jest w/w szkolenie? Drogi Rodzicu, jeśli…

• poszukujesz odpowiedzi, wiedzy, wskazówek na tematy rodzicielskie,
  • masz dziecko w domu lub klasie, które jest wrażliwe, zdolne, charakterne, złości się, krzyczy, płacze, boi się, jest niespokojne,
  • chcesz dbać o siebie, swoje granice i zasoby, komunikując się w sposób empatyczny,
  • potrzebujesz wiedzy ekspertów, która pomoże Ci wspierać dziecko w trudnych momentach,
  • chcesz, by czuło, że kochasz je najbardziej na świecie i bez względu na wszystko,
  • wolisz mieć relację, niż rację,
  • ważne są dla Ciebie bliskość, szacunek, empatia i zaufanie,
  • pragniesz wsparcia i wspólnoty w gronie ludzi dzielących podobne wartości,

to to szkolenie jest dla Ciebie.

Link do zapisów do rejestracji: https://konferencja.wioskaonline.pl/

Serdecznie  polecam.
mgr Karolina Kubowicz