KONKURSY

Rok szkolny 2019/2020

PAŹDZIERNIK 2019

  • V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny “Kodować każdy może” 
    – Mikołaj Muras kl. 2 pierwsze miejsce w kategorii zespołowej
  • Konkurs w języku niemieckim “Koch mir was” zorganizowany przez Instytut Goethe w Warszawie – I miejsce drużynowo kl. 1 Laura Reinecke, Ruben Duda, Lena Depa 

LISTOPAD 2019

  • Jesienny Konkurs Matematyczny (organizowany przez Szkoła Matematyki)
    kl.0 – I miejsce Lena Depa, Dawid Daroszewski, Oliwia Hoppek
    kl. I-II – I miejsce Mikołaj Muras kl. 2
    kl. III-IV – II miejsce Krzysztof Ryniec kl. 4, III miejsce Ola Ozygała kl. 3
  • Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej
    I miejsce – Zuzanna Łata kl. 5
    II miejsce -Mateusz Wąchała kl. 5
  • Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka polskiego OLIMPUS sesja zimowa 
    Krzysztof Ryniec kl. 4 – Laureat
    Mateusz Wąchała kl. 5 – Dyplom laureata
    Oliwia Zabłocka kl. 5- Dyplom laureata

STYCZEŃ 2020

  • Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy “Kto czyta książki żyje podwójnie”
    wyróżnienie dla Hanny Sobierajskiej kl. 3 oraz Laury Reinecke kl. 1 w kategorii Zakładka do książki

MAJ 2020

  • Szkolny Konkurs Recytatorski  “Moja Ojczyzna wierszem malowana” 
    Zuzanna Łata kl. 5, Jakub Darda kl. 5, Wiktoria Szuringer kl. 5, Karolina Brończyk kl.4
  • Szkolny Konkurs Plastyczny “Flaga zawsze biało-czerwona”
    I miejsce – Mateusz Kwiatkowski kl. 1
    II miejsce -Wiktoria Hoppek kl. 1
    III miejsce – Ignacy Pieleszek kl. 1
    wyróżnienia Szymon i Tymoteusz kl.0
  • Szkolny Konkurs “Projekt gry planszowej”
    I miejsce – Mikołaj Muras kl. 2 oraz Wiktor Litarowicz kl.2
  • Szkolny Konkurs “Mistrz Tabliczki Mnożenia” dla klas 1-3
    I miejsce -Ola Ozygała kl. 3
    II miejsce – Mikołaj Muras kl. 2
    III miejsce – Wiktor Litarowicz kl. 2

 

Rok szkolny 2018/2019

PAŹDZIERNIK 2018

  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat”
  • Konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej „Foto – zgadnij to to?” – I miejsce Oliwia Zabłocka kl. 4a

LISTOPAD 2018

  • Szkolny konkurs recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” – I miejsce Zuzanna Falba kl. 1a
  • Szkolny konkurs plastyczny „Jak namalować Niepodległość?” – I miejsce Karolina Brończyk kl. 3a
  • Szkolny konkurs wiedzy „Quiz o Polsce” – I miejsce Karina Panfil kl. 2a
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ALFIK MATEMATYCZNY 2018 edycja XXIV – I miejsce w województwie zachodniopomorskim Krzysztof Ryniec kl. 3a,   7 miejsce w kraju (nagroda: tygodniowy pobyt w Wakacyjnym Obozie Talentów w Serpelicach)
  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne lampiony” – I miejsce Agata Cieślik kl. 1a, II miejsce Leon Depa kl. 2a, III miejsce Karolina Brończyk kl. 3a

GRUDZIEŃ 2018

  • Szkolny konkurs plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” – I miejsce ex aequo Zuzanna Falba kl. 1a, Agata Cieślik kl. 1a, Karolina Brończyk kl. 3a
  • Szkolny konkurs literacko-plastyczny „Konkurs na komiks”

MARZEC 2019

  • Szkolny konkurs plastyczny „Pierwsze oznaki wiosny ” – I miejsce Zuzanna Falba kl. 1a, II miejsce Vanessa Siroczyńska kl. 2a, III miejsce Leon Depa kl. 2, wyróżnienia dla: Wiktoria, Karoliny i Kariny
  • Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny edycja XVIII zorganizowany przez SP 54 – Puchar Mistrzów Ortografii klas 2 i 3 zdobył zespół uczniów z naszej szkoły, a w konkurencji indywidualnej zajęli: w klasach 2 – II miejsce Leon Depa, III miejsce Aleksandra Ozygała, w klasach 3- I miejsce Krzysztof Ryniec 
  • Szkolny Konkurs recytatorski w języku angielskim „Poetry out loud” – I miejsce Nela Wesołowska kl. 2a, II miejsce Agatka Cieślik, III miejsce Miłosz Marciniak, wyróżnienia dla Wiktora i Zuzi
  • Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – LAUREAT wynik bardzo dobry uzyskał Krzysztof Ryniec uczeń kl. 3a

KWIECIEŃ 2019

  • Szkolny Konkurs plastyczny „Wielkanocna pisanka” – I miejsce Igor kl. 1a, II miejsce Hania Frączkowska kl. 4a, III miejsce Weronika Hoppek kl. 1a, wyróżnienia dla Agatki i Oli
  • Ogólnopolskie Olimpiady z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego
    I miejsce w Polsce klasy I – Małgorzata Biwan kl. 1a (język angielski)
    III miejsce w Polsce klasy I – Agata Cieślik kl. 1a (język angielski)
    IV miejsce w Polsce klasy I – Agata Cieślik kl. 1a (matematyka)
    V miejsce w Polsce klasy I – Oskar Augustyn kl. 1a (matematyka)
    VI miejsce w Polsce klasy III – Krzysztof Ryniec kl. 3a (matematyka)

MAJ 2019

  • Szkolny Konkurs Plastyczny „Moja kochana Mama, mój kochany Tata” – I miejsce  Karolina Brończyk kl. 3a orz Agata Cieślik kl. 1a, II miejsce Karol Narożański kl. 4a, III miejsce Wiktor Busz kl. 2a
  • Międzyszkolny Konkurs „Piramida zdrowia” XVI edycja zorganizowany w SP Nr 1 w Szczecinie – III miejsce dla zespołu z kl. 4a Hanna Frączkowska i Wiktoria Szuringer
  • Szkolny Konkurs „Mistrz tabliczki mnożenia”  – tytuł Mistrza uzyskał Krzysztof Ryniec kl. 31, tytuły Wicemistrzów uzyskali: w klasie pierwszej Mikołaj Muras, w klasie drugiej Aleksandra Ozygała, w klasie trzeciej Karolina Brończyk, w klasie czwartej Oliwia Zabłocka

CZERWIEC 2019

  • Archidiecezjalny Konkurs Biblijny Ewanglelia św. Mateusza (SP Mieszkowice) – III miejsce Krzysztof Ryniec kl. 3a
  • XVI Międzyszkolny Konkurs Biblijny – XI miejsce Krzysztof Ryniec kl. 3a
  • Konkurs Piosenki Niemieckiej „Singt mit!” /”Zaśpiewajmy razem!”patronat Kuratorium Oświaty w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Instytutu Goethe w Warszawie – III miejsce dla zespołu w składzie: Ola Ozygała, Nela Wesołowska i Agata Cieślik oraz wyróżnienie w kategorii piosenka solowa dla Krzysztofa Ryńca z kl. 3a.