Serdecznie zapraszamy Uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM pod hasłem „POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT W ZACZAROWANY BAJEK ŚWIAT…”

• Uczestnicy konkursu wykonują okładkę książki z dowolnej baśni lub legendy zawierającą autora i tytuł.
  • Okładka książki ma być wykonana w formie płaskiej, może zawierać elementy przestrzenne.
  • Dopuszcza się wykonanie okładki z różnych materiałów i dowolnymi technikami.
  • Wielkość okładki powinna być nie mniejsza niż A4, ale nie większa niż A3.
  • Okładka może mieć inny kształt, ale mieszczący się w tych wymiarach.
  • Nie będą oceniane prace grupowe.

Spośród złożonych prac szkolne jury wybierze po 3 prace z każdej kategorii wiekowej, które zostaną wysłane na konkurs:

• klasy I-III
  • klasa IV

Pracę podpisaną ołówkiem na odwrocie należy składać najpóźniej do poniedziałku 15.10.2018 r. do p. Basi Frączkowskiej wraz z oświadczeniami Załącznik nr 1 i Załącznik.