6 grudnia to okazja, by dać komuś odrobinkę przedświątecznej radości. Nasi uczniowie spotkali się w szkole z Mikołajem, który przyniósł im niespodzianki. Każdy miał sposobność zrobienia sobie pamiątkowej fotki z Mikołajem.
Zapraszamy do obejrzenia całej FOTOGALERII na naszym Facebooku pod datą 06.12.2022.

W tym dniu odbył się również po raz pierwszy Mikołajkowy Pokaz Talentów uczniów klas 1-3. W Legato zwracamy ogromną uwagę na rozwijanie w dzieciach ich talentów i pasji. 😊Naszym celem jest znalezienie i wydobycie indywidualnych predyspozycji każdego ucznia oraz wykorzystanie ich dla lepszego rozwoju. Nie tylko przygotowujemy zajęcia dodatkowe rozwijające zainteresowania, ale także stwarzamy uczniom możliwość zaprezentowania się przed społecznością szkolną. Wielu uczniów podzieliło się z kolegami i koleżankami swoją pasją, zamiłowaniem do muzyki, sportu i malarstwa. Dla wszystkich uczestników tego wydarzenia było to wspaniałe spotkanie, pełne artystycznych wrażeń.