PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

 

KLASA 1a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.40- 8.25zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
8.30-9.15dziecięca matematykaedukacja muzycznanznzreligia
9.25-10.10w-finformatykanzj. niemieckij. angielski
10.20-11.05j. niemieckij. angielskinznzw-f
11.15-12.00nznzw-fj. angielskinz
12.10-12.55nznzedukacja plastycznareligianz
13.25-14.10k-kJoga Kidsj. angielskiprogramowanie i kodowanienz
14.20-15.05koło przyrodniczeszachyj. niemieckizajęcia żeglarskieTUS
15.15-16.00zajęcia tanecznezajęcia żeglarskiekoło informatyczne
16.00-16.45basen od 17.15

 

KLASA 2a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.40- 8.25koło matematycznekoło j. angielskiego
konsultacje j. niemiecki
koło wokalno-instrumentalnek-k
8.30-9.15nzTUSreligianznz
9.25-10.10nzj. angielskinznznz
10.20-11.05nzj. niemieckinzj. niemieckiedukacja plastyczna
11.15-12.00w-f
nzj. angielskiedukacja muzycznaw-f
12.10-12.55j. angielskinznzj. angielskij. angielski
13.25-14.10zajęcia dydaktyczno-wyrównawczeprogramowanie i kodowanieszachyw-finformatyka
14.20-15.05koło przyrodniczereligiakoło ortograficznezajęcia żeglarskie
15.15-16.00Joga Kidszajęcia taneczne gr. 1/
etyka
zajęcia żeglarskiekoło informatyczne
16.00-16.45basen od 17.15zajęcia taneczne gr. 2

 

KLASA 2b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.40- 8.25koło j. angielskiego
konsultacje j. niemiecki
zajęcia dydaktyczno-wyrównawczekoło wokalno-instrumentalne
8.30-9.15religiaj. niemieckinzj. angielskinz
9.25-10.10j. angielskinznzedukacja muzycznanz
10.20-11.05w-fnzj. angielskinzTUS
11.15-12.00nzedukacja plastycznaw-fnznz
12.10-12.55nzj. angielskireligiaw-fnz
13.25-14.10programowanie i kodowaniekoło matematyczne
k-k
j. niemieckij. angielski
14.20-15.05koło przyrodniczeJoga Kidsszachyzajęcia żeglarskiereligia
15.15-16.00koło ortograficzne/etykazajęcia żeglarskiekoło informatyczne
16.00-16.45zajęcia taneczne

 

KLASA 3a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.40- 8.25koło j. angielskiego
konsultacje j. niemiecki
8.30-9.15nzj. angielski
9.25-10.10nzedukacja muzyczna
10.20-11.05nzj. angielski
11.15-12.00j. angielskinz
12.10-12.55j. niemieckinz
13.25-14.10w-fedukacja plastyczna
14.20-15.05informatykaprogramowanie i kodowanie
15.15-16.00koło przyrodniczezajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
16.00-16.45basen od 17.15szachy

 

KLASA 3b

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7.40- 8.25koło j. angielskiego
konsultacje j. niemiecki
koło wokalno-instrumentalnezajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
8.30-9.15w-fj. angielskinzedukacja muzycznanz
9.25-10.10nzj. niemieckinzw-fnz
10.20-11.05nzinformatykaw-fj. angielskij. angielski
11.15-12.00j. angielskinzreligiareligianz
12.10-12.55nznzj. angielskinzedukacja plastyczna
13.25-14.10j. niemieckik-kJoga KidsnzTUS
14.20-15.05programowanie i kodowanieterapia rękikoło ortograficznezajęcia żeglarskiekoło matematyczne
15.15-16.00szachyzajęcia taneczne gr. 1/
etyka
zajęcia żeglarskiekoło informatyczne
16.00-16.45basen od 17.15zajęcia taneczne gr. 2

 

KLASA 4a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.30-9.15
9.25-10.10
10.20-11.05
11.15-12.00
12.10-12.55
13.25-14.10
14.20-15.05
15.15-16.00
16.10-16.55

 

KLASA 5a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.30-9.15
9.25-10.10
10.20-11.05
11.15-12.00
12.10-12.55
13.25-14.10
14.20-15.05
15.15-16.00
16.10-16.55

 

KLASA 6a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.30-9.15
9.25-10.10
10.20-11.05
11.15-12.00
12.10-12.55
13.25-14.10
14.20-15.05
15.15-16.00
16.10-16.55

 

KLASA 7a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.30-9.15
9.25-10.10
10.20-11.05
11.15-12.00
12.10-12.55
13.25-14.10
14.20-15.05
15.15-16.00
16.10-16.55

 

KLASA 8a

GodzinaPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
8.30-9.15
9.25-10.10
10.20-11.05
11.15-12.00
12.10-12.55
13.25-14.10
14.20-15.05
15.15-16.00
16.10-16.55