Ostatni piątek w szkole przed feriami był urozmaicony pokazem talentów uczniów z klas starszych 4-8. Obejrzeliśmy występy: akrobatyczne, gry na instrumentach, wokalne, taneczne. Nie zabrakło też pokazu młodej iluzjonistki Zosi i pysznego poczęstunku z rąk Karoliny.

Każdego z uczniów wśród publiczności oraz nauczycieli ożywił pokaz tańca w wykonaniu Ignacego, występ akrobatyczny Niny, czy też piosenki w języku angielskim w wykonaniu koleżanek z klasy 4 – Zosi, Evelyn i Niny. Na długo zapamiętamy obrazy Wiktorii z kl. 8a, która choć nieobecna w tym dniu przekazała nam jeszcze kilka słów od siebie zacytowanych przez konferansjerów Huberta i Mateusza.
Biliśmy brawo Miłoszowi z kl. 7a, który wykonał na pianinie własny utwór, chcieliśmy skandować “Brawo bis!” po wysłuchaniu wzruszającej piosenki z filmu “Mulan” w wykonaniu Hani z kl. 8, utworu Sanah w wykonaniu Karoliny z kl. 5a.
Zuzia z kl. 4a zachwyciła perfekcyjną recytacją wiersza pt. “Pchła Szachrajka”. Ileż w jej występie było wdzięku. Niektórzy z naszych uczniów rozwijają kilka swoich talentów, co udowodniła nam Laura z kl. 4a, która wspaniale jeździ konno i równie pięknie gra na pianinie.

Dziękujemy wszystkim występującym za piękne przeżycia. Rozwijajcie wasze talenty dalej i dzielcie się nimi z innymi.