“Kochana Babciu, Drogi Dziadku… Ślicznie gościom się kłaniamy, niespodzianki dla Was mamy.
Bijcie brawa cały czas, Wnuki będą bawić Was”. Tymi słowami uczniowie naszej  szkoły przywitali zaproszonych Gości – swoje Babcie i Dziadków. Wczorajszą uroczystość przygotowały klasy 1a, 2a i 3a  wraz z wychowawcami.
 
Pani Monika Momot – nauczyciel muzyki doskonale przygotowała dzieci do występu. Usłyszeliśmy dwie piosenki: “W albumie rodzinnym” oraz “Nasi kochani”, jak również utwór zagrany na flażoletach pt. “Zima, zima”. W oku niejednej Babci zakręciła się łezka wzruszenia… Każda z nich pamięta przecież bardzo dobrze dzień, gdy po raz pierwszy trzymała w ramionach swoją Wnuczkę lub Wnuka. Wtedy to ona im śpiewała piosenki, a dziś role się odwróciły.
Dzieci obdarowały swoich ukochanych Dziadków nie tylko całusami, ale również wykonanym przez siebie prezentem – kalendarzem origami na rok 2018. 
W miłej, rodzinnej atmosferze wszyscy kosztowali domowych wypieków i rozmawiali o … swoich Wnukach.