W dniu dzisiejszym tj. 19 czerwca 2019 roku o godz. 10.00, po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się z naszymi uczniami oraz ich Rodzinami w auli szkolnej. Podczas uroczystej akademii uczniowie klas I-IV często uśmiechali się i bili brawo. Powodem ich zadowolenia były z pewnością otrzymane promocje do następnych klas, ale również radość z osiągniętych przez swoje koleżanki i kolegów sukcesów w wielu różnych dziedzinach.  Był to rok intensywnej pracy uczniów i całego Grona Pedagogicznego i wspólnie przeżytych wielu pięknych wydarzeń w życiu szkoły i każdej klasy. 

Pani Dyrektor Maria Karbowiak pogratulowała wszystkim uczniom uzyskanych wyników w nauce oraz wielu osiągnięć, czy to z matematyki czy języków obcych lub w dziedzinie artystycznej, życząc im udanego i bezpiecznego wypoczynku. Wszyscy uczniowie  klas I-IV otrzymali świadectwa i nagrody książkowe z rąk Pani Dyrektor oraz swoich wychowawców. Po zakończeniu oficjalnej części dzieci udały się wraz ze swoimi rodzinami na spotkania w klasach. 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i obecność podczas poniedziałkowej Mszy św. w kościele p.w. Opatrzności Bożej.
Drodzy uczniowie – korzystajcie z lata, odpoczywajcie aktywnie i zbierajcie wspomnienia, o których opowiecie nam już 2 września 2019 roku! Do zobaczenia! A teraz – Witajcie wakacje!