Jak to ślicznie pachnie! Znam ten zapach! W naszej szkole odbyły się warsztaty “AROMATERAPIA” przeprowadzone przez panią Aleksandrę Krzyżanowską-Depa. Podczas bardzo interesujących dwugodzinnych zajęć uczniowie rozpoznawali zapachy olejków aromaterapeutycznych, dowiedzieli się o właściwościach i działaniu każdego z olejków.

Niektóre zapachy (np.  mięta, lawenda, limonka)  zostały szybko odgadnięte, trochę trudniej było dzieciom odgadnąć zapach np. goździków,  cynamonu. Wszyscy uczniowie przygotowali według podanej przez panią Olę receptury własny odświeżacz powietrza oraz  lawendową sól do kąpieli.

To było niezapomniane, pachnące spotkanie. Dziękujemy serdecznie za przekazaną wiedzę i wspólnie spędzony czas.