Wiosna? Tak już wiosna! Czy to w murach naszej szkoły na lekcjach czy też poza szkołą na szkolnych wycieczkach, podczas spacerów odnajdujemy wiele ciekawych tematów.
Powspominajmy więc: w marcu świętowaliśmy m. in.: Szkolny Dzień Kobiet, pożegnaliśmy zimę i powitaliśmy z radością Pierwszy Dzień Wiosny. W kwietniu uczniowie wraz z Rodzicami przygotowali wspaniały Kiermasz Wielkanocny, a zgromadzone pieniążki przeznaczone zostały dla podopiecznego naszej szkoły Anthonego z Kenii.
Uczniowie klas 1-8 licznie brali udział w wielu konkursach szkolnych oraz pozaszkolnych, m.in. w:

Ogólnopolskim Konkursie Olimpusek z języka angielskiego oraz humanistycznym, Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangurek, Wojewódzkim Konkursie Literackim “Otwórzmy serca”, Wojewódzkim Konkursie Informatycznym SCI#CODE, szkolnych konkursach: “Kolorowe pisanki”, “Spring poem contest”, “Giętki język polski, czyli łamańce językowe nie takie straszne”.


Cieszymy się z udziału naszych uczniów w konkursach, jesteście bardzo kreatywni i zdolni. Gratulujemy Wam zdolności czy to plastycznych czy też językowych.
Przed przerwą świąteczną odbyły się w klasach spotkania wielkanocne, podczas których uczniowie rozwiązywali świąteczne zagadki, delektowali się pysznymi potrawami czy też snuli plany na nadchodzący “Lany Poniedziałek”.