Wiosenne miesiące marze i kwiecień w naszej szkole pełne były bardzo ciekawych wydarzeń.
Szkoła to nie tylko nauka z podręczników, ale również poprzez doświadczenia i zabawę.
Chyba nie ma wśród uczniów LEGATO ucznia, który nie lubi np. zajęć muzycznych z p. Moniką, zabaw i gier na języku angielskim z p. Martą i p. Agnieszką, lekcji w-fu z p. Asią i zajęć z piłką z p. Sebastianem czy też zajęć Jogi Kids z p. Patrycją.
Na lekcjach z wychowawcami i w świetlicy też nie ma nudy.
Wielu uczniów wykonuje dodatkowo różnorodne prace plastyczne lub angażuje się w prace konkursowe np. informatyczne, matematyczne.
Klasy 0-3 uczestniczą w zajęciach Eko kuchni przygotowując zdrowe drugie śniadanie i pamiętają o spacerach na świeżym powietrzu.
W LEGATO uczniowie nie zapominają też o ważnych świętach i wspólnie radośnie je obchodzą.

Nasi starsi uczniowie kl. 4-5-6 pracują zdalnie. Są systematyczni i obowiązkowi, a gdy ktoś zaśpi na lekcję…koledzy i koleżanki szybciutko wywołują go na Teamsach 😉 Brawo Wy! Wkładacie bardzo dużo pracy w naukę, choć wiemy, że brakuje Wam już czasem energii do kolejnej godzinki przed monitorem.

Zapraszamy na małą fotorelację. Więcej zdjęć jest dostępnych na naszej stronie FB.