Kochana Babciu, kochany Dziadku… Jakże miło było nam gościć w szkole Babcie oraz Dziadków naszych uczniów.  W ostatnim dniu przed feriami spotkaliśmy się po południu na uroczystości przygotowanej przez uczniów klas 1-4. Było dużo uśmiechów, wzruszeń, uścisków dla Dziadków i całusków od wnucząt.

Naszą uroczystość rozpoczęli powitaniem: Wiktoria, Ola, Michał i Zuzia.  Wszystkie dzieci zaprezentowały Dziadkom swoje talenty, czy to recytując, czy  też w tańcu lub grając na instrumentach. Oj, widać było dumę w oczach Dziadków! Po części artystycznej wnukowie zaprosili swoich Gości do sal lekcyjnych na mini warsztaty plastyczne, podczas których razem ozdabiali ramki do zdjęć.  Po wspólnej pracy przyszedł czas na rozmowy i delektowanie się pysznymi domowymi ciastami. 

Opuszczając szkołę, Dziadkowie dziękowali wszystkim za serdeczne popołudnie i niezapomniane wrażenia. Miłym zaskoczeniem był dla nich również prezent, czyli ramka ze zdjęciem ich wnuka lub wnuczki .
Babciu, Dziadku żyjcie nam w zdrowiu 100 lat!