Legato – płynne następowanie po sobie dźwięków.
Analogicznie uczymy w naszej szkole Państwa Dzieci.
W sposób łagodny, płynny, naturalny, konsekwentny.

Przyjazna Matematyka

Jest nieodłącznym elementem życia i tak ją rozumiemy. Uczymy jej w oparciu o metodę prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej. Oznacza to, że z nami Państwa dziecko będzie matematyki doświadczać. Bez trudu zrozumie jak zastosować definicje i reguły matematyczne w życiu codziennym.

Jej wysokość Muzyka

Muzyka towarzyszy nam każdego dnia, czyni nas lepszymi, łagodniejszymi i pogodniejszymi. W naszej szkole gramy m.in na flażoletach i pianinie. Dzieci  kształcą w sobie zmysł muzyczny i uwrażliwiają się na dźwięki.

Do startu, gotowi… Sport!

W ramach lekcji wychowania fizycznego trenujemy m.in lekkoatletykę, taniec z elementami gimnastyki artystycznej, prowadzimy zajęcia z piłką, skaczemy na trampolinie i uczymy się pływać. Zajęcia fizyczne prowadzimy na miejscu i w terenie.

Projekt Lady/ Gentleman

W proces nauczania na stałe wdrożyliśmy elementy nauki savoir vivre w życiu codziennym. Państwa dzieci uczą się z kulturą odnosić się do innych, jak właściwie zachowywać się przy stole, szanować tradycje narodowe oraz siebie wzajemnie.

Energia i witalność – zdrowe jedzenie wspomaga myślenie

Kładziemy nacisk na to, aby Państwa dzieci odżywiały się smacznie i zdrowo. Wiemy, że zdrowe nawyki żywieniowe najlepiej wdrażać wprost z talerza. W naszej szkole dzieci spożywają prawidłowo zbilansowane posiłki.