W sobotę 3 marca w szkole LEGATO odbył się Dzień Otwarty pod hasłem „Mała szkoła – Wielkie możliwości”. W tym dniu nasze progi odwiedzili Rodzice wraz z dziećmi. Zaproszeni Goście zostali powitani przez założycielkę szkoły Panią Marię Konarską oraz Panią Marię Karbowiak, która zaprezentowała ofertę edukacyjną  na przyszyły rok szkolny 2018/2019. Następnie Goście obejrzeli przedstawienie „Smerfy w szkole” w wykonaniu naszych uczniów z klasy pierwszej i drugiej.

Nasi mali Goście chętnie włączali się w przygotowane specjalnie dla nich zajęcia (zadania matematyczne, zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego, wykonywanie doświadczeń, zajęcia muzyczno-rytmiczne oraz pyszna kuchnia). Po ich wykonaniu dzieci otrzymały drobne upominki. Było ciekawie i wesoło. 

Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie. Mamy nadzieję, że po wakacjach spotkamy się ponownie.