Mikołajki – dziś 6 grudnia! Na ten dzień czekali wszyscy uczniowie i… doczekali się wielu atrakcji. Dzieci i nauczyciele ubrali Mikołajowe czapki, każdy pytał: “Widziałeś już Mikołaja? Dostałeś prezent?”
W LEGATO nie zabrakło prezentów dla nikogo! Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z panią Karoliną Begol odwiedzili każdą klasę. Każdy uczeń otrzymał paczkę i odgadywał zimowe zagadki-rymowanki przygotowane przez SU.

Po obiedzie dzieci przystroiły piękną, wysoką, pachnącą choinkę w ozdoby, które samodzielnie wykonały. Gdy rozbłysły lampki na choince szkolny hol nabrał magicznego blasku. Ho, ho, ho! Kto to? To Mikołaj z Panią Mikołajkową i ogromnym workiem prezentów. Było wspólne zdjęcie z Mikołajem i oglądanie zawartości otrzymanych toreb. Oj działo się, działo! Słodycze, gry planszowe, adwentowe kalendarze – wszystkie prezenty wywoływały duuuuuuużo radości u dzieci.

Dziękujemy serdecznie naszym MIKOŁAJOM! Pięknie dziękujemy Rodzicom za wsparcie i organizację dzisiejszego dnia.