Co dzieci lubią najbardziej? Hmm, może pizzę i zabawy na świeżym powietrzu oraz wyjazd do Parku Trampolin? Ależ tak! W przeddzień Dnia Dziecka uczniowie naszej szkoły wzięli udział w mini-warsztatach robienia pizzy w Pizza Hut. Każdy mógł przygotować swoją pizzę od podstaw i zadecydować, czy użyje jednego czy też wielu rodzajów sera, czy woli szynkę, a może salami, pomidorki lub oliwki?  W tym dniu wśród naszych uczniów królowała pizza Margherita,  ale niektórzy zrobili swoją pizzę “na bogato” z wieloma składnikami.Po przygotowaniu pizzy każde dziecko wstawiło swoje “kulinarne dzieło” do pieca.  Po kilkunastu minutach oczekiwania nadeszła przyjemna chwila delektowania się pizzą. Pizza została zjedzona ze smakiem i nawet malutkich okruszków nie było widać na talerzu.

Po wizycie w Pizza Hut odwiedziliśmy jeszcze ulubione “górki”, czyli plac zabaw niedaleko naszej szkoły. A po południu, jak to zawsze w piątki – pojechaliśmy szkolnym busikiem do Parku Trampolin Fun Jump.

To był świetny DZIEŃ DZIECKA oceniły dzieci dziękując Pani Dyrektor za tak miłą niespodziankę. Było pysznie i wesoło – czyli tak, jak dzieci lubią najabrdziej.