W czwartek 23 listopada zapraszamy uczniów kl. 0-3 do udziału w Dniu Języków Obcych w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy 🙂

KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY
W formie pracy plastycznej  wykonaj plakat w formacie A3. Technika wykonania dowolna (farby plakatowe, akwarelowe, kredki, wydzieranka itp.). Na plakacie umieść dokończone przez Ciebie zdanie: „Ucz się języków, ucz, bo…” Ułóż krótki wierszyk lub hasło zaczynające się od w/w słów i wykonaj ilustrację do niego. Plakaty można wykonać samodzielnie lub w parze. Termin oddania pracy – 20.11.2023 (poniedziałek) do p. Agnieszki Salamon.

ZNANE POSTACIE
Znasz z pewnością wielu znanych piosenkarzy, aktorów, postaci historycznych, osoby ze świata nauki i sportu,  które pochodzą z Anglii, USA, Niemiec, Austrii czy Szwajcarii albo bohaterów bajek lub książek niemiecko- lub angielskojęzycznych. Uruchom swoją fantazję i przebierz się za wybraną postać. Swój strój zaprezentujesz  podczas Gali.

KONKURS MUZYCZNO-AKTORSKI
Twoja pasja to muzyka? Uwielbiasz śpiewać, a może jesteś młodym aktorem? To konkurs idealny dla Ciebie. Zaprezentuj swój talent. Możesz zaśpiewać, powiedzieć wierszyk lub odegrać jakąś scenkę w języku obcym (angielskim lub niemieckim). Zgłoś się jako solista lub duet.
Zgłoszenia do 20.11.2023 (poniedziałek) do p. Magdaleny Chawziuk.