Dzień Komisji Edukacji Narodowej w klasach 4-8 realnie ukazał nam jak wyglądałaby edukacja, gdyby nauczycieli zastąpiły roboty 🤖 Uczniowie koła teatralnego i koła wokalno-instrumentalnego przygotowali krótkie przedstawienie i oprawę muzyczną, gdzie w rolę nauczyciela wcielił się robot. Było to nie lada wyzwanie dla uczniów.
Gratulujemy wszystkim uczniom zaangażowania i pasji, które mogą rozwijać dzięki szkole.
Podczas uroczystego apelu dokonano także podsumowania sukcesów edukacyjnych poszczególnych klas w semestrze II poprzedniego roku szkolnego.

Pani Dyrektor oraz Samorząd Szkolny kl. 4-8 w składzie: Nina kl. 5a – przewodnicząca Krzysztof kl. 8a- zastępca przewodniczącego Leon kl. 7a, Weronika kl. 6a, Amelia kl. 4b dokonali wręczenia dyplomów i nagród. Najwyższą średnią ocen oraz frekwencję uzyskała klasa 5a, drugą co do wysokości średnią ocen klasa 6a, zaś drugą co do wysokości frekwencję klasa 4b. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.