Jak co roku w karnawale mamy w szkole nasze bale! Czy każdy lubi spędzać czas na wspólnej zabawie? Oczywiście! Klasy 0-3 świetnie bawiły się na dużym balu, piraci z klasy 4a i 4b bawili się na Piraten Party a uczniowie z kl. 5-8 spędzili popołudniowy czas w swoim gronie na Piżama Party.

Uczniowie zadbali o poczęstunek w klasach, nauczyciele przygotowali dla nich różnorodne gry, zabawy i oczywiście znane i lubiane przeboje.
Każdy miał możliwość zaprezentowania swojego przebrania. Czasami trzeba było trochę dłużej poszukać na sali swojego kolegi czy też przyjaciółki z klasy, gdyż ukrywali się pod strojami np.: Pikachu, Cheewbacca, Arielki, baletnicy, pirata, motyla, piłkarzy, księżniczek, różnych zwierzątek…