Szanowni Państwo! Cóż to był za pokaz! Takich kreacji na co dzień i od święta jeszcze nikt nigdy nie widział w naszej szkole. Uczniowie zaprezentowali fantazyjne, ale przede wszystkim ekologiczne stroje. Niejeden projektant mody mógłby zaczerpnąć od nich inspirację dla swojej kolekcji.

21 kwietnia po raz drugi w naszej szkole odbył się pokaz mody ekologiczne. Uczniowie klas 1-3 w tygodniu poprzedzającym to wydarzenie wzbogacali podczas lekcji swoją wiedzę na temat sposobów dbania o naszą planetę, w tym na temat powtórnego wykorzystania surowców.

Wszyscy uczniowie zostali hojnie nagrodzeni brawami, ich stroje wzbudzały zachwyt publiczności, a oni sami jak widać na zdjęciach również świetnie się bawili. Stroje przygotowane przez uczestników po raz kolejny zaskoczyły pomysłowym sposobem wykonania i niezwykłą estetyką. Wszystkim uczniom gratulujemy pomysłu i zaangażowania.

Zapraszamy do obejrzenia pięknych, kolorowych strojów dziewczęcych oraz chłopięcych, do przygotowania których zostały użyte m.in.: gazety, rolki papierowe, worki, papierowe talerzyki, bibuły.