Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

zachęcamy do włączenia się w dwie szkolne akcje:

1. Zbiórka karmy dla kotów do 29.11.2019
Zbieramy karmę tylko marki ANIMONDA lub BUTCHER’S, zarówno mokrą, czyli puszki jak i suchą. Karmę przekażemy p. Marzenie Białowolskiej – Prezes Fundacji “DZIKA OSTOJA” z Wielgowa. W tym dniu odbędą się w naszej szkole ciekawe spotkania uczniów z panią Marzeną wraz z prelekcją i dyskusją (I grupa kl.0-3  godz. 9.25 oraz II grupa kl. 4-5  godz. 10.20).

2.Zbiórka “Zostań Świętym Mikołajem” dla  dzieci i młodzieży z Domu Dziecka w Trzcińsko-Zdroju do 06.12.2019.
Potrzebne są np. artykuły higieniczne (szampony, żele do kąpieli, dezodoranty, odżywki do włosów, pasty do zębów, szczoteczki, podpaski, kremy do rąk itd.), ubrania (np. skarpetki rozmiar 37-44, koszulki, majtki). Można przekazać również słodycze.
Obecnie w placówce mieszka 25 dzieci w wieku 5-18 lat.

Dziękujemy z góry za wsparcie w/w akcji. Razem możemy WIĘCEJ!