Klasy 4a i 4b wygrały w konkursie “Zakochaj się w nauce” bezpłatne wejście do Morskiego Centrum Nauki w Walentynki. Dzień w MCN był bardzo ekscytujący. Na uczniów czekało wiele atrakcji np.: pokaz chemiczny, podczas którego Miłosz z kl. 4a oraz Błażej z kl. 4b byli pomocnikami podczas eksperymentów.

Niektórzy uczniowie wzięli udział w grze terenowej. Ich zadaniem było rozwiązanie w parach kilkunastu zadań ukrytych się na 3 piętrach MCN. Po odgadnięciu hasła mieli sposobność zadzwonić dzwonem znajdującym się na najwyższym piętrze a następnie poznać Amfitrytę królową mórz i oceanów.

Każdy otrzymał walentynkowy balon, pamiątki z MCN oraz pyszne owoce. Walentynki w MCN były pełne atrakcji. Czas szybko nam upłynął na zabawie i nauce. Z pewnością wrócimy tutaj jeszcze nie jeden raz!