Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbyło sie w piatek 23 czerwca br.
Gratulujemy Wam, kochani uczniowie sukcesów, osiągnieć oraz promocji do kolejnych klas. Jesteśmy z Was bardzo dumni, bo każdy z Was jest wyjątkowy.
Czas szybko płynie… jeszcze nie tak dawno uczniowie kl. 8a odbierali swoje pierwsze świadectwa… a dziś, z łezką w oku żegnaliśmy naszych absolwentów. Życzymy Wam powodzenia na dalszych ścieżkach edukacji!

Nasi trzecioklasiści pożegnali się też ze swoimi wychowawczyniami, było dużo uścisków i dobrych życzeń. Teraz i przed nimi nowe wyzwania od września br. Ale na razie…korzystajcie kochani nasi uczniowie z upragnionych wakacji. Życzymy Wam pięknych przeżyć, którymi mamy nadzieję podzielicie się z nami nauczycielami już 4 września.
Do zobaczenia!